اشتراک گذاری

تعمیر تبلت دل

صفحه نمایش تبلت شما از کار افتاده است؟ تبلت شما روشن نمی‌شود؟ ال سی دی تبلت شما شکسته است؟ دوربین تبلت شما از کار افتاده است؟ اگر از کاربران تبلت دل هستید و با هر یک از این مشکلات یا مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دیگری در تبلت دل روبه‌رو شده‌اید، اصلاً لازم نیست که نگران باشید چراکه می‌توانید با خیال راحت عیب‌یابی و تعمیر تبلت دل را به نمایندگی رسمی دل بسپارید.

نمایندگی تعمیرات تبلت دل از تکنسین‌هایی برخوردار است که به دلیل تجربه بالایی که دارند با تمامی مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انواع مدل‌های تبلت دل آشنا هستند. همین مهارت و تجربه بالا به کمک تعمیرکاران نمایندگی تبلت دل می‌آید تا عیب‌یابی و تعمیر تخصصی تبلت دل را با سرعت و کیفیت بالایی انجام دهند. اگر دوست دارید با خدماتی که نمایندگی رسمی تبلت دل در زمینه تعمیر این دستگاه به کاربران خوش شانس تبلت دل ارائه می‌دهد، بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

تعمیر تبلت دل

خدمات نمایندگی تعمیر تبلت دل در یک نگاه

عیب‌یابی تبلت دل

همه تعمیرکاران خیلی خوب می‌دانند که اگر نتوانند با نهایت دقت و توجه خود به عیب‌یابی دستگاه معیوب شده بپردازند، نمی‌توانند مشکل اصلی آن را پیدا کرده و درنهایت به تعمیرات تخصصی دستگاه بپردازند؛ درنتیجه نه تنها زمان زیادی را از دست می‌دهند بلکه امکان دارد که با تشخیص اشتباه مشکل دستگاه به جای درست کردن آن بیشتر موجب خراب شدنش شوند. همیشه عیب‌یابی اصولی و سریع یک دستگاه معیوب نشان‌ می‌دهد که یک تعمیرکار چقدر مهارت و تجربه دارد.

حتما بخوانید: چگونه می توان از تبلت های قدیمی استفاده کرد؟

خوشبختانه نمایندگی تعمیر تبلت دل از تعمیرکارانی برخوردار است که با سرعت و کیفیت بالایی به عیب‌یابی تبلت دل می‌پردازند از این‌رو می‌توان گفت که تعمیرکاران این مرکز نیز از تجربه و مهارت بالایی برخوردارند؛ این ویژگی تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات تبلت دل به مشتریان این مرکز، اطمینان خاطر می‌دهد که تبلت آن‌ها به صورت تخصصی در نمایندگی تبلت دل عیب‌یابی و تعمیر می‌شود.

تعمیرات نرم‌افزاری و سخت افزاری تبلت دل

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر تبلت دل پس از عیب‌یابی دقیق این دستگاه تشخیص خواهند که مشکل آن نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری؛ درصورتی که مشکل تبلت دل منشأ نرم‌افزاری داشته باشد، تعمیرات آن به تکنسین‌های متخصص در زمینه نرم‌افزار سپرده می‌شود تا با سرعت و کیفیت بالایی مشکل نرم‌افزاری تبلت دل را برطرف کنند.

اکثر مشکلات نرم‌افزاری که برای تبلت دل به وجود می‌آید شامل: عدم اتصال تبلت به وای فای و بلوتوث، از کار افتادن صفحه نمایش، میکروفون، دوربین و کم شدن صدای اسپیکر تبلت دل می‌باشد؛ تکنسین‌های مرکز تعمیرات تبلت دل به صورت حرفه‌ای تمامی این مشکلات نرم‌افزاری را برطرف می‌کنند. 

درصورتی که در پروسه عیب‌یابی تبلت دل مشخص شود که منشأ مشکل آن سخت‌افزاری است، تعمیر تبلت دل به تکنسین‌های متخصص در زمینه تعمیرات سخت‌افزاری سپرده می‌شود؛

تکنسین‌های بخش تعمیرات سخت‌افزاری نمایندگی دل از ابزارآلات پیشرفته‌ای که در اختیار آن‌ها قرار گرفته است جهت تعمیر تخصصی تبلت دل استفاده می‌کنند و پس از اتمام پروسه تعمیرات این دستگاه، تست و بررسی نهایی آن را آغاز می‌کنند تا از رفع مشکل سخت‌افزاری تبلت دل مطمئن شوند.

رفع مشکل از کار افتادن صفحه نمایش تبلت دل

از کار افتادن صفحه نمایش یکی از مشکلات رایج تبلت دل است که گاهی اوقات به دلایل سخت‌افزاری و گاهی اوقات هم به دلایل نرم‌افزاری به وجود می‌آید. درصورتی که تبلت دچار آسیب‌دیدگی فیزیکی یا آبخوردگی شود ممکن است که صفحه نمایش آن از کار بیافتد که در این صورت به تعمیرات سخت‌افزاری نیاز دارد اما در غیر این صورت این مشکلات نرم‌افزاری هستند که موجب کار نکردن صفحه نمایش تبلت می‌شوند؛ اصطلاحاً به از کار افتادن صفحه نمایش تبلت به دلایل نرم‌افزاری، فریز شدن تبلت گفته می‌شود؛ به گونه‌ای که هر چقدر صفحه نمایش تبلت را لمس می‌کنید هیچ پاسخی به دستورات لمسی شما داده نمی‌شود.

درصورتی که شما نیز با چنین مشکلی در تبلت دل مواجه شده‌اید می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری تبلت دل را به نمایندگی تعمیر تبلت دل بسپارید؛ تنها کافیست که یا به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های نمایندگی رسمی دل مراجعه کنید و تبلت خود را جهت تعمیرات به تکنسین‌های این مرکز بسپارید یا اینکه این دستگاه را به شعبه مرکزی نمایندگی رسمی تبلت دل ارسال کنید تا تکنسین‌های این مرکز پس از دریافت تبلت شما به عیب‌یابی و تعمیرات حرفه‌ای آن بپردازند.

رفع مشکل از کار افتادن میکروفون تبلت دل

یکی دیگر از مشکلات رایج تبلت دل که اکثر کاربران این دستگاه با آن مواجه شده‌اند، از کار افتادن میکروفون تبلت دل است. گاهی اوقات مشکل کار نکردن میکروفون تبلت به دلیل وارد شدن ضربه به تبلت یا آبخوردگی این دستگاه به وجود می‌آید؛ البته اگر هیچ ضربه‌ای به تبلت دل وارد نشده باشد و این دستگاه دچار آبخوردگی نشده باشد از کار افتادن میکروفون آن می‌تواند به دلایل بروز مشکلات نرم‌افزاری باشد.

از کار افتادن میکروفون تبلت موجب می‌شود که امکان برقراری ارتباط و تماس کاربر با مخاطبین او وجود نداشته باشد علاوه‌بر این کاربر نمی‌تواند هیچ صدایی را ضبط کند؛ بنابراین در صورت خرابی میکروفون تبلت، این دستگاه برای کاربرانی که با آن تماس برقرار می‌کنند یا صدا ضبط می‌کند و در شبکه‌های اجتماعی از طریق ارسال ویس با مخاطبین خود در ارتباطند، به دستگاهی بلا استفاده تبدیل خواهد شد. 

تکنسین‌های نمایندگی تعمیر تبلت دل با عیب‌یابی دقیق، مشکل نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری تبلت دل در این زمینه را با دقت و سرعت بالایی رفع می‌کنند؛ بنابراین اگر شما هم با این مشکل در تبلت خود روبه‌رو شده‌اید، می‌توانید تعمیرات آن را به نمایندگی تعمیرات تبلت دل بسپارید.

رفع مشکل از کار افتادن میکروفون تبلت دل

رفع مشکل از کار افتادن دوربین تبلت دل

یکی از حساس‌ترین قطعات تبلت که از اهمیت ویژه‌ای برای کاربران برخوردار است، دوربین تبلت است که تعمیرات آن نیز از حساسیت بالایی برخوردار می‌باشد؛ گاهی اوقات وارد شدن ضربه به تبلت و ایجاد خط و خش بر روی لنز دوربین موجب تعمیرات سخت‌افزاری و مختل شدن عملکرد این قطعه می‌شوند.

گاهی اوقات هم یکسری اختلالات نرم‌افزاری مانند ویروسی شدن تبلت و همچنین نصب یکسری بدافزارها بر روی تبلت موجب کرش کردن دوربین می‌شوند؛ منظور از کرش کردن دوربین، این است که وقتی قصد دارید با استفاده از آن عکسبرداری یا فیلم‌برداری کنید با صفحه‌ای سیاه روبه‌رو می‌شوید که هیچ کاری نمی‌توانید در آن انجام دهید. کارشناسان نمایندگی تعمیر تبلت دل با عیب‌یابی دقیق دوربین تبلت، منشأ نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری بروز این مشکل را در این دستگاه را پیدا کرده و به صورت حرفه‌ای آن را برطرف می‌کنند.

رفع مشکل کم شدن صدای اسپیکر تبلت دل

یکی از ظریف‌ترین قطعات تبلت، اسپیکر آن است که کاربران تبلت معمولاً با مشکل کم شدن صدای آن روبه‌رو می‌شوند؛ البته گاهی اوقات نیز صدای اسپیکر تبلت به طور کامل قطع می‌شود و کاربر نمی‌تواند هنگام پخش موزیک هیچ صدایی از تبلت خود بشنود؛ این مشکل برخی اوقات سخت‌افزاری و برخی اوقات نیز نرم‌‌افزاری است به گونه‌ای که تجمع گرد و غبار در بخش اسپیکر تبلت، وارد شدن ضربه به تبلت، آبخوردگی تبلت، تنظیم نبودن صدا یا بهم ریختن تنظیمات صدا در تبلت و حتی ویروسی شدن تبلت می‌تواند موجب بروز کاهش صدای اسپیکر یا قطع شدن صدای اسپیکر تبلت شود.

تکنسین‌های نمایندگی تعمیر تبلت دل با عیب‌یابی اسپیکر تبلت دل منشأ نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری مشکل آن را پیدا کرده و به صورت تخصصی آن را برطرف می‌کنند.

تعمیرات تاچ تبلت دل

تاچ تبلت دل یا به دلیل وارد شدن ضربه و فشار به ال سی دی تبلت یا به دلیل نفوذ مایعات به داخل تبلت خراب می‌شود و به تعمیرات تخصصی نیاز پیدا می‌کند؛ البته همانطور که اشاره کردیم گاهی اوقات ویروسی شدن تبلت و نصب یکسری بدافزار بر روی این دستگاه نیز موجب می‌شوند که تاچ آن از کار بیفتد؛ درصورتی که تاچ تبلت شما نیز دچار اختلالات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری شده است و به تعمیرات نیاز دارد، می‌توانید تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیر تبلت دل بسپارید؛ تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی تبلت دل منشأ نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری از کار افتادن تاچ این دستگاه را پیدا کرده و به تعمیرات آن می‌پردازند.

تعمیرات برد تبلت دل

برد مهم‌ترین قطعه تبلت است به این دلیل که وظیفه برقراری ارتباط بین تمامی اجزاء و قطعات تبلت با CPU را برعهده دارد چراکه CPU به تنهایی از پس برقراری ارتباط با اجزاء تبلت و پردازش تمامی فعالیت‌ها و عملیات‌هایی که در تبلت انجام می‌شود برنمی‌آید؛ از این‌رو اگر برد تبلت از کار بیفتد پردازنده نیز نمی‌تواند تمامی کارهایی که در تبلت انجام می‌شود را پردازش کند از این‌رو این دستگاه ناگهان خاموش می‌شود؛ وارد شدن ضربه به تبلت و آبخوردگی این دستگاه از مهم‌ترین عواملی هستند که موجب آسیب‌دیدگی برد تبلت می‌شوند. اگر تبلت شما نیز در حین کار کردن ناگهان خاموش شد باید احتمال خرابی برد آن را در نظر گرفته و سریعاً جهت عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه به نمایندگی تعمیر تبلت دل مراجعه کنید.

تعمیرات برد تبلت دل

تعمیرات CPU تبلت دل

اما تنها خرابی برد تبلت نیست که موجب خاموش شدن ناگهانی این دستگاه می‌شود بلکه خرابی CPU تبلت نیز موجب می‌شود که این دستگاه ناگهان خاموش شود و اصلاً هم روشن نشود؛ همانطور که اشاره کردیم CPU یا پردازنده وظیفه پردازش تمامی داده‌ها و عملیاتی که در تبلت انجام می‌شود را برعهده دارد؛ بنابراین بدیهی است که با خرابی این قطعه هیچ پردازشی در تبلت صورت نگیرد و این دستگاه به طور کامل خاموش شود.

تعمیرکاران حرفه‌ای نمایندگی تعمیر تبلت با دستگاه‌ها و ابزارآلات پیشرفته‌ای که در اختیار دارند به عیب‌یابی دقیق تبلت می‌پردازند و تشخیص می‌دهند که مشکل از برد تبلت است یا CPU آن و درنهایت با دقت و سرعت بالایی به تعمیر قطعه معیوب شده می‌پردازند؛ البته گاهی اوقات به دلیل بالا بودن شدت ضربه‌ای که به تبلت وارد شده است امکان تعمیر برد یا پردازنده وجود ندارد و باید این قطعات را تعویض کرد.

تعویض ال سی دی تبلت دل

 

تعویض ال سی دی تبلت دل

مهم‌ترین دلیلی که موجب آسیب‌دیدگی ال سی دی تبلت و تعویض آن می‌شود وارد شدن ضربه به ال سی دی تبلت است؛ دراقع ضربه قاتل جان ال سی دی تبلت است که موجب شکستگی ال سی دی، از کار افتادن تاچ، روشن نشدن صفحه نمایش، سیاه شدن بخشی از صفحه و سوسو زدن صفحه نمایش می‌شود؛ درصورتی که شما هم با چنین مشکلاتی در تبلت دل مواجه شده‌اید، بهتر است که تعویض حرفه‌ای ال سی دی تبلت دل را به نمایندگی تعمیر تبلت دل بسپارید.

حتما بخوانید: راهکار هایی برای برطرف کردن مشکلات صفحه نمایش تبلت دل

هزینه تعمیر تبلت دل

هزینه تعمیر تبلت دل به عوامل متعددی از جمله نوع اختلال موجود در تبلت، شدت خرابی تبلت، مدل و سال ساخت دستگاه بستگی دارد. بنابراین هزینه دقیقی برای رفع یک مشکل وجود ندارد اما می توان با حضور در نمایندگی تعمیرات تبلت معتبر با بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه، مناسب ترین تعرفه ی قیمتی را دریافت کرد.

نحوه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تبلت دل

جهت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات تبلت دل یا باید به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های این مرکز در کلان‌شهرهای تهران و کرج مراجعه کنید یا اینکه این دستگاه را به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیر تبلت دل در تهران ارسال کنید.

تکنسین‌های این مرکز پس از اینکه تبلت شما را دریافت کردند به عیب‌یابی دقیق آن می‌پردازند تا منشأ نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری مشکل به وجود آمده در این دستگاه را پیدا کنند؛ سپس هزینه تعمیرات تبلت دل را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند تا درصورتی که تمایل داشتید پروسه تعمیرات تخصصی آن را آغاز کنند.

پس از رضایت شما با سرعت و دقت بالایی به تعمیر تبلت می‌پردازند و درنهایت پس از اتمام مراحل تعمیر این دستگاه به تست و بررسی نهایی آن می‌پردازند تا از رفع مشکلات تبلت اطمینان حاصل کنند؛ سپس این دستگاه را به آدرس مورد نظر شما مانند روز اول و بدون هیچ گونه مشکلی ارسال می‌کنند.

نمایندگی رسمی تبلت دل

اگر به دنبال مرکز معتبر و تخصصی هستید که خدمات فروش و پس از فروش تبلت دل را از آن مرکز دریافت کنید ما به شما نمایندگی رسمی تبلت دل را معرفی می‌کنیم که خدمات فروش، عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری انواع مدل‌های تبلت دل را به کاربران ارائه می‌دهد؛ بنابراین می‌توانید جهت خرید محصولات دل با خدمات پس از فروش ویژه به یکی از شعبه‌های نمایندگی تبلت دل مراجعه کنید تا با استفاده از مشاوره و راهنمایی کارشناسان خبره این مرکز بتوانید بهترین مدل از دستگاه مدنظرتان را متناسب با نیاز و بودجه‌ای که دارید، خریداری کنید.

جهت استفاده از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات محصولات دل توسط این مرکز نیز می‌توانید علاوه‌بر مراجعه حضوری به نمایندگی رسمی دل، دستگاه معیوب شده خود را به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیرات محصولات دل در تهران ارسال کنید.

5/5 (112 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

2 پاسخ

    1. سلام دوست عزیز. تبلت شما نیاز به بررسی و عیب یابی تخصصی دارد. جهت دریافت خدمات با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =