اشتراک گذاری

تعمیر هارد لپ تاپ دل

یکی از مهم ترین اجزای لپ تاپ که از لحاظ امنیتی حائز اهمیت است، هارد آن می باشد. اتفاقات بسیاری می تواند باعث ناکارآمدی هارد لپ تاپ گردد. متاسفانه هارد لپ تاپ همان اندازه که نقش پررنگی در ثبت و ضبط اطلاعات کاربر دارد، از نظر ساختاری حساس و آسیب پذیر است. از این رو هرگونه خطای تعمیراتی می تواند منجر به اختلالات بسیار شدیدی در هارد شود. نمایندگی رسمی دل امکانی را فراهم ساخته که تمامی مراحل تعمیر هارد لپ تاپ دل در سطح کیفی بی نظیری شکل گیرند.

حال سوال اینجاست چه موقع باید نسبت به تعمیر هارد لپ تاپ اقدام کرد؟ آیا با علائم خرابی هارد لپ تاپ آشنا هستید؟ به نظر شما چه زمانی تعمیرات تخصصی هارد ضروریست؟ دلایل خرابی هارد لپ تاپ به دو بخش کلی و گسترده ی سخت افزاری و نرم افزاری تجزیه می گردند. بنابراین احتمال دارد ناکارآمدی هارد با نشانه های متعددی نمایان شود. با ما همراه باشید تا در ادامه کلیه ی جوانب تعمیراتی هارد لپ تاپ های دل را معرفی کنیم.

تعمیر هارد لپ تاپ دل

چه زمانی هارد لپ تاپ دل به تعمیر احتیاج دارد؟

همان طور که اشاره شد، ضرورت تعمیر هارد لپ تاپ دل به دو دلیل عمده ی خرابی های سخت افزاری و اختلالات نرم افزاری شکل می گیرد. در این بین نشانه های مرتبط با خرابی های سخت افزاری به راحتی قابل تشخیص هستند. این موضوع به ناکارآمدی و آسیب های هد و پلتر، اسپیندل موتور هارد تقسیم شده و دارای حالت های زیر است:

هد هارد لپ تاپ صدایی شبیه به تیک تیک می دهد : در این نوع خرابی اصولا هد هارد در سطح پلتر گیر کرده و نیاز به جراحی هارد دارد. جراحی هارد که یک اقدام تعمیراتی بسیار ظریف است، می تواند هد را آزاد کند و در قسمت اصلی خود قرار دهد.

 

هارد صدای بسیار شدیدی از خود تولید می کند که از فاصله یک یا دو متری نیز قابل شنیدن است: در این زمان هد هارد به طور کامل تخریب شده است. کارشناسان نمایندگی رسمی دل چنین مشکلی را از طریق یک هارد مشابه و تعویض هد برطرف می نماید.

صدای شدید تلق تلق خش داری به هنگام استفاده از هارد شنیده می شود: در این حالت به احتمال قوی اسپیندل موتور هارد قفل کرده و صدا می دهد. این مسئله نیز با تعویض پلتر و یک اسپیندل موتور قابل حل است.

چگونه می توان در لپ تاپ دل SSD نصب کرد؟ اگر سوال تو هم همینه این مقاله رو دنبال کن

ریکاوری اطلاعات در تعمیر هارد لپ تاپ دل

یکی از موضوعاتی که در تعمیر هارد لپ تاپ dell برای کاربران اهمیت می یابد، بازیابی اطلاعات است. نمایندگی مجاز دل تمام سعی خود را به کار گرفته تا بتواند با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا همچون سیستم PC3000 حجم عظیمی از اطلاعات هارد معیوب لپ تاپ های دل را در مدت زمان کوتاهی بازیابی کند.

دستگاه PC3000 دارای سیستم مدرن و پیشرفته ای است که می تواند اطلاعات از دست رفته را در بهترین کیفیت امکان پذیر بازگردانی کند. کارشناسان ما برای بازیابی و تعمیر هارد لپ تاپ و رویارویی با مشکلاتی نظیر بدسکتور شدن و اختلالات ماژول ها از PC3000 استفاده می کنند و هارد معیوب لپ تاپ های دل را ترمیم می نمایند.

تعمیرات هارد لپ تاپ دل

نگهداری صحیح از هارد لپ تاپ را جدی بگیرید.

اینترنال بودن هارد لپ تاپ و قرار گرفتن آن در درون محیط داخلی و ظریف لپ تاپ مسئله ای است که بر میزان ریسک تعمیر هارد لپ تاپ دل و یا سایر برندهای موجود در بازار می افزاید. بهتر است پیش گیری را بر درمان مقدم بشمارید و در نگهداری صحیح از هارد لپ تاپ مورد استفاده ی خود کوشا باشید.

عوامل مخربی چون حرارت، رطوبت و ضربه دشمن سلامت اجزای لپ تاپ و هارد آن هستند. اثرات منفی این عوامل مخرب بر روی کارکرد لپ تاپ ممکن است در حدی شدت بیابد که لپ تاپ مورد بحث به دستگاه بلااستفاده ای تبدیل شود. از طرفی فراموش نکنید که با به تعویق انداختن خرابی های جزیی هارد می توانید باعث گسترش اختلال موجود شوید. در صورت مشاهده ی هر گونه ناکارآمدی در هارد لپ تاپ با واحد پشتیبانی نمایندگی رسمی دل تماس بگیرید.

تعویض هارد لپ تاپ دل

در صورتی که کاربر برای تعمیر هارد لپ تاپ دل به موقع اقدام کند، هیچ گاه کار به تعویض کامل هارد نخواهد رسید. خوشبختانه غالب اشکالات پیش آمده در هارد لپ تاپ، قابل رفع هستند و نیاز به تعویض هارد لپ تاپ دل به ندرت گریبانگیر کاربر می شود. در هر روی تعویض نیز مانند تعمیر احتیاج به فضایی تخصصی دارد. تکنسین های ما در کارگاه های مجهز نمایندگی رسمی دل پس از بررسی کامل هارد معیوب آن را با نمونه ی اورجینال، مرغوب و سازگار با نوع لپ تاپ مورد نظر تعویض می نمایند.

تعویض هارد لپ تاپ دل

هزینه تعمیر هارد لپ تاپ دل

قیمت تعمیر هارد لپ تاپ دل به نوع هارد، مدل لپ تاپ و میزان آسیبی که دیده است و یا در بعضی موارد نوع آسیب نیز بر هزینه تعمیر آن تاثیر می گذارید. برای تعیین هزینه تعمیر هارد لپ تاپ دل باید در قدم اول هارد توسط تکنسین متخصص عیب یابی شود.

 

نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل

نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل مرکز مجاز و ایمنی است که با به کارگیری دانش به روز کارشناسان مجرب در زمینه ی ترمیم و بازیابی لپ تاپ های کمپانی dell فعالیت دارد. گستره ی خدمات و سرویس های ویژه ی این نمایندگی بسیار وسیع بوده و تمامی مشکلات ریز و درشت سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های دل را دربرمی گیرد. تمامی امور تعمیراتی نمایندگی لپ تاپ دل به همراه ضمانت نامه های معتبر کتبی نیز ارائه می گردند.

4.4/5 (7 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =