اشتراک گذاری

ارتقای آل این وان دل

کامپیوترهای آل این وان به دلیل شکیل بودن و همچنین ایجاد نظم در مقایسه با کامپیوترهای رومیزی، طرفداران زیادی دارند. این ویژگی های کامپپیوترهای آل این وان موجب شده است که در سازمان ها و شرکت ها و فروشگاه ها طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند. باید بدانیم که قطعات قابل ارتقای آل این وان دل فقط محدود به برخی موارد می شود که در این مقاله در مورد آن ها توضیح می دهیم.

قطعات قابل ارتقای آل این وان دل

انواع قطعات قابل ارتقای آل این وان دل

اگر مدت زیادی از خرید کامپیوتر آل این وان شما نمی گذرد، تا مدت ها نیازی به ارتقای کامپیوترتان نخواهد داشت. اما اگر مدت زیادی است که کامپیوتر همه کاره یا آل این وان خریده اید و در فکر ارتقای آن هستید، باید بگوییم که تنها موارد محدودی در کامپیوترهای all in one قابل ارتقا هستند.

ارتقای رم و هارد آل این وان

رم و هارد دو تا از اصلی ترین قطعات قابل ارتقای all in one در دل هستند که شما می توانید آن ها را با شرایط خاصی ارتقا دهید. به طور کل باید بگوییم کامپیوترهای آل این وان برای ارتقا تولید نشده اند و بهترین کار آن است که پس از گذشت مدتی آن را تعویض کنید. البته در صورت سازگار بودن مادربرد، رم این دستگاه را نیز می توانید ارتقا دهید.

در واقع چون کامپیوترهای همه کاره کیس ندارند، شرکت های تولیدکننده آن، همه قطعات را در مانیتور جای سازی کرده اند و اجزای آن لحیم شده اند و بنابراین قطعات قابل ارتقای کامپیوترهای همه کاره دل بسیار محدود است.

به هر حال، تعویض قطعات قابل ارتقای آل این وان دل نیز دل خیلی راحت نیست و حساسیت های زیادی دارد. بنابراین برای این کار بهتر است از کارشناسان مربوط به تعمیر آل این وان دل راهنمایی بگیرید.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 4 =